Apie mus

 

„Nuolatinė kova su iššūkiais, viena pagrindinių temų aktyvaus žmogaus gyvenime, štai kodėl aš sukūriau INCREDIWEAR. „

Viskas prasidėjo nuo atsitiktinumo. 2008 metų gruodį, važiuodamas dviračiu patyriau itin fatališką avariją, po kurios man grėsė pavojus likti paralyžiuotam likusį gyvenimą, Aš tiesiog privalėjau rasti sprendimą, kitą būdą, kuris išlaisvintų mane nuo uždegimo ir skausmo keliamo judesių ribotumo, bei padėtų sugrįžti į aktyvų gyvenimą. Štai taip aš sukūriau INCREDIWEAR.

INCREDIWEAR- tai ne tik pavadinimas technologiškai pažangiai aprangai įvardyti, tai yra ir gyvenimo filosofija.

INCREDIWEAR technologija pagrįsta moksliniais tyrimais, novatorišku gamybos būdu. Teigiamos natūralių elementų, tokių kaip anglis, savybės jau senai žinomos ir naudojamos mažinant uždegimą, lengvinant skausmą ar norint pagreitinti gijimą.  Integruoti mūsų produktuose, anglis ir germanis, atskleidė šias savybes visiškai naujoje šviesoje.

INCREDIWEAR produktai tapo priemone, galinčia padėti greičiau atsigauti po traumų, operacijų bei pagalba sprendžiant daugelį su judėjimu susijusių problemų. Atsiliepimai ir istorijos, kurių sulaukiame iš sveikatinimo ir sporto sektorių, bei įvairaus amžiaus paprastų žmonių iš įvairių pasaulio šalių, yra dar labiau įkvepiantis įrodymas, jog mūsų technologinis sprendimas daro teigiamą įtaką žmonių gyvenimams.

INCREDIWEAR esminis tikslas- nevaržomas gyvenimas! Be raumenų silpnumo, uždegimo, skausmo ar judesių ribotumo, kurie varžo, neleidžia Jums jaustis gerai, būti aktyviems ir siekti dar geresnių rezultatų”

 Jackson Corley,

INCREDIWEAR kūrėjas ir kompanijos vadovas ( JAV)

 

 

KAIP VEIKIA INCREDIWEAR?

 

INCREDIWEAR produktai sukurti JAV ir atpažįstami sporto bei medicinos pasaulyje jau nuo 2009 metų. Tai nekompresinės movos, įtvarai ir drabužiai, kurių audinio sudėtyje įausti puslaidininkiai germanis ( Ge) ir anglis (C), arba vienas iš šių elementų, sužadinti kūno šilumos pradeda veikti intensyvindami kraujotaką tose vietose, kur liečiasi su kūno oda.

 

INCREDIWEAR movos, įtvarai ir kojinės (I klasės medicinos priemonės) dėvimi kaip pagalbinė priemonė, dėl audinio sudėtyje įaustų puslaidininkių germanio ( Ge) ir anglies ( C), kurie sužadinti kūno šilumos gali suaktyvinti kraujotaką tose kūno vietose, kur audinys liečiasi su oda. Suatyvėjus kraujotakai pernešama daugiau deguonies ir maistinių medžiagų, todėl gali sumažėti nemalonūs simptomai, tokie kaip skausmas, patinimas, sąstingis, susiję su ūminėmis ar lėtinėmis traumomis, uždegimu, pooperaciniu ar atsistatymo laikotarpiu, pernelyg intensyvių treniruočių sukeltu raumenų skausmu, patempimu, plyšimu.

 

INCREDIWEAR drabužiai ir kojinės, kurių audinio sudėtyje yra įausta anglis ( C) gali palengvinti raumenų atsistatymą bei sumažinti nuovargį po intensyvių treniruočių, ilgos dienos praleistos ant kojų ar aktyvaus laisvalaikio.

 

   

  INCREDIWEAR produktų pasirinkimas itin platus:
   • Movos rankų ir kojų sričiai
   • Įtvarai peties ar klubo sričiai
   • Dviejų dydžių elastiniai tvarsčiai
   • Kojinės kasdienai bei specifinėms reikmėms
   • Pirštinės, riešinės
   • Sportinės kelnės